WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

  • 7.03.2018godz. 18:00
    VS
    WKK WrocławRKKS Rawia Rawag Rawicz
  • 23.02.2018godz.19:00
    50:82
    WKK WrocławWeegree AZS Politechnika Opolska

  • 17.02.2018godz. 17:00
    74:67
    GórnikTrans.eu WałbrzychWKK Wrocław
  • 15.02.2018godz. 19:00

    62:100
    MKS OtmuchówWKK Wrocław
  • 2.02.2018godz.19:30
    93:68

    AZS CzęstochowaWKK Wrocław
  • 31.01.2018godz. 19:30
    74:70
    Muszkieterowie
    Nowa Sól
    WKK Wrocław
  • 20.01.2018godz. 18:00
    98:75
    KS Kosz PleszewWKK Wrocław
  • 17.01.2018godz. 17:00
    72:80
    WKK WrocławExact Systems Śląsk Wrocław
  • 13.01.2018godz. 20:00
    56:91
    Roben Gimbasket WrocławWKK Wrocław
  • 10.01.2018

    godz. 20:00

    70:74

    Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

    WKK Wrocław


  • 7.01.2018


    godz. 19:00

    96:49



    WKK Wrocław


    SMK Lubin
  • 16.12.2017godz. 18:00

    97:65

    KS Sudety Jelenia GóraWKK Wrocław

  • 10.12.2017

    godz. 17:00

    88:74

    KS Stal Ostrów Wielkopolski

    WKK Wrocław

  • 2.12.2017


    godz. 17:30

    70:56



    RKKS Rawia Rawag Rawicz


    WKK Wrocław
  • 26.11.2017

    godz. 17:00

    70:53

    AZS Politechnika Opolska

    WKK Wrocław

  • 17.10.2017

    godz. 20:00

    79:75

    WKK WrocławGórnik trans.eu Wałbrzych

  • 12.11.2017

    godz. 15:00

    79:64


    WKK Wrocław

    MKS Otmuchów

  • 5.11.2017

    godz. 17:00

    78:68


    WKK Wrocław

    AZS Częstochowa

  • 30.10.2017


    godz. 18:00

    83:59


    WKK Wrocław

    Muszkieterowie
    Nowa Sól

  • 22.10.2017

    godz. 18:00
    77:79

    WKK WrocławKS Kosz Pleszew

  • 18.10.2017

    godz. 18:00

    83:73
    Exact Systems Śląsk Wrocław
    WKK Wrocław


  • 14.10.2017

    godz. 18:00
    86:62


    WKK Wrocław

    Roben Gimbasket Wrocław

  • 24.09.2017


    godz. 18:00


    67:59

    WKK Wrocław

    KS Sudety Jelenia Góra

  • 30.09.2017

    godz. 15:00

    69:60

    WKK WrocławPolkąty Maksimus Kąty Wrocławskie

  • 7.10.2017

    godz. 18:00

    72:80

    SMK Lubin

    WKK Wrocław
  • 15.02.2018godz. 19:00

    62:100
    MKS OtmuchówWKK Wrocław
  • 2.02.2018godz.19:30
    93:68

    AZS CzęstochowaWKK Wrocław
  • 31.01.2018godz. 19:30
    74:70
    Muszkieterowie
    Nowa Sól
    WKK Wrocław
  • 20.01.2018godz. 18:00
    98:75
    KS Kosz PleszewWKK Wrocław
  • 17.01.2018godz. 17:00
    72:80
    WKK WrocławExact Systems Śląsk Wrocław
  • 13.01.2018godz. 20:00
    56:91
    Roben Gimbasket WrocławWKK Wrocław
  • 10.01.2018

    godz. 20:00

    70:74

    Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

    WKK Wrocław


  • 7.01.2018


    godz. 19:00

    96:49



    WKK Wrocław


    SMK Lubin
  • 16.12.2017godz. 18:00

    97:65

    KS Sudety Jelenia GóraWKK Wrocław

  • 10.12.2017

    godz. 17:00

    88:74

    KS Stal Ostrów Wielkopolski

    WKK Wrocław

  • 2.12.2017


    godz. 17:30

    70:56



    RKKS Rawia Rawag Rawicz


    WKK Wrocław
  • 26.11.2017

    godz. 17:00

    70:53

    AZS Politechnika Opolska

    WKK Wrocław

  • 17.10.2017

    godz. 20:00

    79:75

    WKK WrocławGórnik trans.eu Wałbrzych

  • 12.11.2017

    godz. 15:00

    79:64


    WKK Wrocław

    MKS Otmuchów

  • 5.11.2017

    godz. 17:00

    78:68


    WKK Wrocław

    AZS Częstochowa

  • 30.10.2017


    godz. 18:00

    83:59


    WKK Wrocław

    Muszkieterowie
    Nowa Sól

  • 22.10.2017

    godz. 18:00
    77:79

    WKK WrocławKS Kosz Pleszew

  • 18.10.2017

    godz. 18:00

    83:73
    Exact Systems Śląsk Wrocław
    WKK Wrocław


  • 14.10.2017

    godz. 18:00
    86:62


    WKK Wrocław

    Roben Gimbasket Wrocław

  • 7.10.2017

    godz. 18:00

    72:80

    SMK Lubin

    WKK Wrocław

  • 24.09.2017


    godz. 18:00


    67:59

    WKK Wrocław

    KS Sudety Jelenia Góra

  • 30.09.2017

    godz. 15:00

    69:60

    WKK WrocławPolkąty Maksimus Kąty Wrocławskie

Tabela II Ligi

MDrużynaPktMecze
1Górnik Trans.eu Wałbrzych
4323
2Exact Systems Śląsk
Wrocław

4123
3Weegree AZS Politechnika Opolska
4023
4KS Stal Ostrów Wlkp.
3823
5KS Kosz Pleszew
3723
6WKK Wrocław
3523
7KS Sudety Jelenia Góra
3523
8AZS Częstochowa3323
9RKKS Rawia Rawag Rawicz
3323
10Muszkieterowie Nowa Sól
3223
11Röben Gimbasket Wrocław
3122
12Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
2822
13MKS Otmuchów
2823
14SMK Lubin
2623

Multimedia Galerie Wideo

#
Nieoczekiwanie jednostronny mecz derbowy w drugiej lidze. Koszykarze Röben Gimbasketu Wrocław nie nawiązali walki i przegrali wysoko we własnej hali…
więcej

Liderzy

1 Dominik Rutkowski
18.3
2 Kamil Fiedukiewicz
16.3
3 Tomasz Józefiak
12.2
1 Bartosz Zając
7.0
2 Tomasz Józefiak
7.0
3 Fryderyk Matusiak5.9
1 Tomasz Józefiak 5.1
2 Dominik Rutkowski 2.3
3 Tomasz Madejski
2.1